Profiriided brändid

Meie valikus on:

HELLY HANSEN tööriided ja tööjalatsid, TOP SWEDE tööriided, ELKA Rainwear vihmariided, BOLLE kaitseprillid, taktikalised prillid ja optilised kaitseprillid, MECHANIX, ATG MaxiFlex ja ATG MaxiDry töökindad, 3M ja UVEX isikukaitsevahendid, BRYNJE, SIKA, FTG, V12 tööjalatsid, VIKING jalatsid ja kummikud, OLFA noad.

 

V12 TURVAJALATSID

Mel on hea meel teatada, et Tamec Profiriided kaupluste sortimenti on lisandunud uus turvajalatsite bränd Inglismaalt – V12.

V12 sümboliseerib tugevust, jõudu ja vastupidavust. Just nii nagu mootorite puhul on V12 mootorid tehnikamaailma kuningad, võib ka V12 jalatsibrändi lugeda kaasaegse turvajalatsi eeskujuks, kus tähtsamaile kohale on seatud jalatsi kandija.

V12 on teinud aastaid arendustööd ning uuringuid, et väljatöötada jalanõud, mille peamised omadused on turvalisus ning mugavus. Sellepärast on iga V12 jalatsipaar toodetud mõeldes nende kandijale. Turvalisus ja mugavasus peavad olema kui standard mitte lisaväärtus.

Järjepidev koostöö turvajalatsite kandijatega erinevatest tööstusharudest tagab tulemuseks üha täiustatumad, turvalisemad, vastupidavamad ning mugavamad jalanõud.

 

VIKING

Norra jalatsitootja Viking Outdoor Footwear A/S toodab kvaliteetseid ja vastupidavaid jalatseid aastast 1920.

UGC - ULTIMATE GRIP CONCEPT on Vikingi enda unikaalne kummitalla tehnoloogia, mis tagab jalatsi haarde eelkõige libedal või ebatasasel pinnasel. Lisalugemist siit.

Naturaalne kummi - Vikingi välistallad ja kummikud on käsitsi valmistatud naturaalsest kummist. Vikingi unikaalne kummisegu vähendab kummikute kaalu ligi 30%. Lisalugemist siit.

GORE-TEX. Viking eesmärk on toota veekindlaid jalatseid. Seepärast hakati ühena esimestest maailmas jalatsitel kasutama hingavat ja veekindlat Gore-Tex membraani. Lisalugemist siit.

BOA Closure System - pööratavast rattast ja metalltraadist koosnev innovatiivne jalatsi kinnistusüsteem, mis tagab jalatsi optimaalse ja ergonoomilise istuvuse. Boa kinnitussüsteemil on jalatsi eluaegne garantii. Lisalugemist siit.

Mechanix kindad

Kui Mechanix Wear alustas 1991. aastal kinnaste tootmist , ei teadnud nad ise ka, millist revolutsiooni nad alustasid.  Mechanix Wear® "Original" kindaid kasutasid hooldetiimid 1992.a. Daytona 500 sõidul ja enne kui arugi saadi, nõudsid 41 NASCAR® tiimi nende kindaid. Täna on Mechanix üks turuliidreid, pakkudes kindaid mehhanikutele, ehitusele, päästetöötajatele, sõjaväelastele jne., olles oma vastupidavuse, kvaliteedi ja väljanägemise poolest paljudele etaloniks.

Elka Rainwear - veekindlad riided

ELKA on tuntud eelkõige oma kvaliteetsete ja funktionaalsete veekindlate riiete poolest. Ettevõte loodi Taanis Ejnar Lauridseni poolt 1958. aastal ja brändi nimi tuleb omaniku eesnime tähtede (EL) ja linna (KA) tähtedest. 1979. aastal anti ettevõtte nimele rahvusvahelisem kõla - Elka Rainwear AS.

Lisainfo www.elkarainwear.dk

FTG turvajalatsid

FTG on pere-ettevõte Itaaliast, kellel on üle 50 aasta kogemust mugavate ja vastupidavate jalanõude valmistamisel. Põhja-Itaalias asuvad moodsad tootmisseadmed võimaldavad kontrollida kvaliteeti ja tagavad kiire tarne.