Tingimused

PROFIRIIDED e-poe tingimused

Veebipoe profiriided.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Tamec Trade OÜ, reg. nr. 11220265, asukohaga Kadaka tee 3/2, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

 1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
 2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud eurodes toodete juurde.
  1. Kauba kättetoimetamine on Eesti piires tasuta alates ostust summas 39.00 (sisaldab käibemaksu). Ostul alla 39.00 lisandub hinnale tasu kauba kättetoimetamise eest summas 2.99 (sisaldab käibemaksu) kauba saatmisel Omniva või Itella Smartpost pakiautomaati ja 3.99 (sisaldab käibemaksu) kulleriga. TAMEC PROFIRIIDED kauplustest kauba väljastamine on tasuta.
 3. Kauba saatmine Omiva pakiautomaati Lätis maksab 3.99, Leedus 4.99, Itella Smartpost automaati Soomes 9.99. Kauba saatmine kulleriga maksab Lätis 5.99, Leedus 7.99, Soomes 16.90 ja mujal Euroopas 19.90. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 4. Kauba kättetoimtaminse tasuta Lätis ja Leedus alates ostust 99.00, Soomes 199.00, mujal Euroopas alates 399.00 eurot. Kõik summad sisaldavad käibemaksu 20%.
 5. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
 6. Tootefotod on illustratiivsed ja võivad näit. värvitooni võrra erineda tegelikust. 

Tellimuse vormistamine

 1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
 2. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
 3. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

 1. Kaupu saadetakse kõikidesse riikidesse Euroopas.
 2. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 3. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
 4. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-21 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.
 5. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 60 päeva jooksul
 2. Ostjal ei ole taganemise õigust hügieenilistel põhjustel aluspükstele ja sokkidele.
 3. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
 4. 60-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
 5. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest vabas vormis taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@profiriided.ee hiljemalt 60 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 6. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
 7. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 8. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale mitte hiljem, kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
 9. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
 10. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 11. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

 1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
 2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile telli@profiriided.ee või helistada telefonil: 521 4218.
 3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
 4. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
 5. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

 1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
 2. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
 3. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

 1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile telli@profiriided.ee ;või helistada telefonil: 521 4218
 2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
 3. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.