Uus
ESSVE ankrumass ICE/talvine-28° 300ml

ESSVE ankrumass ICE/talvine-28° 300ml

Tootekood: ES-302234
  • Hind: 21.5€ (17.9167€)
  • Soodushind: 15.05€ (12.54169€)
Saadavus Saadaval Peterburi tee 44 kaupluses

KASUTUSVALDKOND

ESSVE ICE ankrumass on mõeldud tikkpoltide, keermevarraste või sarruste kinnitamiseks massiivsetesse ja poorsetesse materjalidesse, nt betoon, looduskivi, tellis, õõnesbetoon, kergklinker ja kergbetoon, madalal temperatuuril. Kergbetooni ja kergklinkrit nimetatakse ka Lecaks, Ytongiks, Siporexiks, sinibetooniks jne.

KIRJELDUS

Ankrumass ICE on 2-komponentne mass, mis koosneb epoksüakrülaadist ja kõvendist. Ankrumass ICE on saadaval suuruses 300 ml ja selle pealekandmiseks kasutatakse tavalist padrunipritsi. Montaaži teostamise temperatuur on vahemikus +35 kuni -26 kraadi.

PAIGALDAMINE

Massi ja kõvendi segunemine toimub spetsiaalselt kujundatud seguotsikus. Õigesti segunenud ankrumassil on helehall värv.

Puuriauk tuleb alati enne ankrumassi pealekandmist pühkida ja puhtaks puhuda. Puuriauku tuleb pühkida ja puhtaks puhuda vähemalt kaks korda. Monteerimisel massiivsetesse või poorsetesse materjalidesse peab augu diameeter olema vähemalt 2 mm suurem kui kinnitatav detail. Vt tehnilisi andmeid.

Õõnesplokki monteerimisel tuleb kasutada perfohülssi, kas lõigatavat 1-meetrist või valmiskujul perfohülssi. Perfohülssi on kolmes suuruses, mis sobivad poltidele suuruses M8-M16, vt täpsemalt lõigust keemiliste ankrumasside tarvikud. Perfohülsi kasutamisel peab kogu hülsi massiga täitma. Seejärel suruge ja pöörake polt sisse ja laske kõveneda. Montaaži tegemisel vt ohutuskaarti ja montaažijuhendit.

Kui monteeritakse ülespoole, nt lakke, toimub montaaž samamoodi, nagu on ülal kirjeldatud. Erandiks on suurused üle M30 ja väga pikad keermevardad/sarrused.